Darmowy klucz do programu Wic Reset Utility?

trial

Czy istnieje darmowy kod do zresetowania drukarki?

TAK! Ale ….trudno nazwać tą użyteczność udostępnioną przez producenta oprogramowania kluczem licencyjnym. Słowo „trial” umożliwia zresetowanie licznika absorbera w drukarce o około 10%. Taki reset przy użyciu ww. słowa można użyć tylko 1 raz w konkretnej drukarce. Gdy licznik po krótkim czasie ponownie dojdzie do 100% ( aby tak się stało  wystarczy do tego uruchomienie kilka razy funkcji czyszczenia głowicy) wówczas konieczny będzie zakup klucza licencyjnego, resetującego licznik do 0%. 

Więc w jakim celu została udostępniona funkcja jednorazowego resetu o zaledwie 10% ?

Producenci drukarek m.in. Epson i Canon  wyprodukowali bardzo dużą ilość różnych modeli drukarek dostosowując ofertę do potrzeb Klientów. Jednak bardzo duża ilość modeli tworzy serie, które różnią się np.  kolorem, dodanymi funkcjami ale wewnątrz posiadają identyczną płytę główną. W związku z tym sam proces resetowania przebiega identycznie w takich modelach.
Gdy zostaje dodana możliwość zresetowania licznika  w nowej drukarce to razem z nią mają taką możliwość wszystkie inne modele drukarek, które posiadają taką samą płytę główną. Niestety nikt nie wie jakie płyty główne zostały zastosowane w konkretnych modelach drukarek. 
Dlatego aby nie ponosić kosztów zakupu klucza licencyjnego jeśli jeszcze model Twojej drukarki nie znajduje się na liście, producent udostępnił testowe narzędzie: TRIAL

Dzięki temu rozwiązaniu możesz sprawdzić czy Twoja drukarka zresetuje się o kilka procent za pomocą darmowego klucza trial.

Gdy okaże się, że tak to znaczy, że drukarka jest obsługiwana i można bezpiecznie zakupić klucz licencyjny i zresetować licznik do 0,00%

Z tego względu lista obsługiwanych  drukarek znajdująca się w programie nie jest listą zamkniętą. Program jest stale aktualizowany o nowe modele. 

Jeśli nigdy wcześniej nie resetowałeś licznika w swojej drukarce i nie ma jej na liście wówczas bez ponoszenia kosztów możesz sprawdzić czy Twoja drukarka jest również obsługiwana. Podczas wykonywania resetu możesz w miejsce klucza licencyjnego wpisać słowo trial i sprawdzić czy licznik w drukarce zmniejszy się o klika procent i drukarka zacznie drukować. Dzięki temu będziesz miał pewność, że program obsługuje Twoją drukarkę i bez obaw możesz dokonać zakupu klucza.

Printers

Artykuł jest własnością wicreset.pl. Kopiowanie w całości lub w części zabronione.

Dodaj komentarz