Polecamy…

Lista

3 Videos

Po kursie sam zarządzasz własną stroną czy sklepem internetowym. Oszczędzasz mnóstwo pieniędzy, gdy nie korzystasz z firm zewnętrznych przy założeniu sklepu
a później optymalizacji SEO. Dzięki WordPress nie jesteś zależny od jednego dostawcy usług hostingowych i CMS. 
Ogromną zaletą jest to, że kursy są cały czas aktualizowane
o zachodzące zmiany w WordPresss, więc zdobytą wiedzę możesz uaktualnić w dowolnym momencie.

Strona WordPress nie musi być droga!

wicreset

W serwisie Allkeystore.pl masz dwie możliwości
stałego dostępu do wtyczek.
Jedna z nich to subskrybcja, w której dzięki jednorazowej, niskiej opłacie masz dostęp do wszystkich wtyczek dostępnych serwisie. Po opłaceniu miesięcznej subskrybcji masz cały miesiąc aby pobrać w tym czasie wszystkie niezbędne dla Ciebie wtyczki i je przetestować. Jeśli po kilku
miesiącach będzie potrzeba zaktualizowania wtyczek, możesz ponownie wykupić subskrypcję na miesiąc i pobrać aktualniejsze wersje potrzebnych Ci wtyczek.
To bardzo wygodne rozwiązanie.
Kiedy Twój blog/sklep  już w pełni funkcjonuje i wiesz
jakie wtyczki są Ci niezbędne wówczas możesz dokonać zakupu poszczególnych wtyczek w cenie od 9 zł z dożywotnimi aktualizacjami! Płacisz raz i masz dostęp do nowszych wersji wtyczki za zawsze. 
Wtyczki dostępne w serwisie bardzo często są 100 razy tańsze niż te same wtyczki z rocznym wsparciem dewelopera.
Jednak po ukończonym kursie WordPress takie wsparcie nie będzie Ci potrzebne!

 

Autorska wtyczka WordPress – Kupony Rabatowe z wykluczeniem domen email

Wtyczka WordPress „Kupony Rabatowe z wykluczeniem domen email” to świetne rozwiązanie, które pozwala właścicielom sklepów internetowych opartych na WordPress na  automatyczne wysyłanie kuponów rabatowych do swoich klientów po każdym udanym zakupie. Jej główną zaletą jest możliwość wykluczenia domen email, dzięki czemu kupon rabatowy nie zostanie wysłany do Klientów z serwisów aukcyjnych m.in. Allegro.

Jeśli korzystasz z integracji Allegro w swoim sklepie WooCommerce, wiadomość z kuponem rabatowym nie zostanie wysłana do Klienta, który dokonał zakupu przez Allegro. Dzięki temu rozwiązaniu nie złamiesz Regulaminu Allegro, wysyłając kupon rabatowy do swojego sklepu internetowego, Klientowi z Allegro!

Po zakupie automatycznie otrzymasz wiadomość email
z linkiem do pobrania wtyczki oraz drugą wiadomość
z kluczem licencyjnym do aktywacji wtyczki.
Po zainstalowaniu wtyczki niezbędne będzie jej aktywowanie zakupionym wraz z wtyczką kluczem.

Licencja umożliwia aktywację wtyczki na jednej stronie WordPress. Link do instrukcji wideo prezentującej instalację, aktywację i konfigurację wtyczki znajduje się
w opisie oferty

WC Serial Numbers – wtyczka umożliwiająca automatyczne wysyłanie kluczy licencyjnych bezpośrednio ze sklepu WooCommerce.

WAŻNE INFORMACJE:

Wtyczka jest z DOŻYWOTNIĄ AKTUALIZACJĄ !!!

Licencja jest na 1 sklep internetowy (z możliwością ewentualnej późniejszej zmiany domeny na inną)

Po zakupie otrzymasz plik do zainstalowania wtyczki oraz klucz licencyjny do jej aktywacji

Po zainstalowaniu i aktywowaniu wtyczki wyślij nam adres domeny abyśmy mogli ją zatwierdzić.

WC Serial Numbers to najlepszy generator numerów seryjnych i menedżer kluczy licencyjnych dla WooCommerce. Możesz sprzedawać klucze licencyjne do swoich produktów fizycznych, cyfrowych i subskrypcyjnych bezpośrednio ze swojego sklepu WooCommerce bez polegania na rozwiązaniach innych firm (np. Automater)WC Serial Numbers Pro sprawia, że generowanie i zarządzanie kluczami licencyjnymi jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Konfiguracja i rozpoczęcie pracy zajmuje zaledwie kilka minut. Umożliwia automatyczne generowanie nieskończonej liczby unikalnych kluczy licencyjnych lub unikalnych numerów seryjnych. Gdy klient kupuje licencjonowane produkty, a status zamówienia jest zakończony, numery seryjne są automatycznie przypisywane do zamówienia i wysyłane do Klienta.

Główne cechy:

  • Możesz importować masowo własne klucze z pliku CSV oraz TXT
  • Możesz dodawać ręcznie numery seryjne
  • Możesz wprowadzić dowolną liczbę kluczy seryjnych dla każdego produktu
  • Możesz generator automatycznie numery seryjne wg. własnych zasad