EPSON L3250 — ROZWIĄZANIE PROBLEMU Z LICZNIKIEM ZUŻYTEGO TUSZU!

Jeśli napotkałeś problem z drukowaniem na swojej drukarce Epson L3250, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Wysokie jest prawdopodobieństwo, że Twoja drukarka zmaga się z problemem przepełnienia licznika zużytego atramentu, co zatrzymuje jej dalsze działanie. Ale nie martw się, może to brzmieć poważnie, ale w rzeczywistości możesz naprawić problem samodzielnie w kilku prostych krokach. Jak? Za pomocą oprogramowania Wic Reset Connect możesz zresetować licznik zużytego atramentu w Twojej drukarce Epson L3250!

L3250

RESET EPSONA L3250 — WYJAŚNIENIE PROBLEMU Z LICZNIKIEM ZUŻYTEGO TUSZU

Jedną z najbardziej prawdopodobnych przyczyn nieprawidłowego funkcjonowania drukarki Epson L3250 może być konieczność zresetowania poduszki na zużyty tusz. Drukarki Epson, w tym model L3250, używają licznika do śledzenia liczby wydrukowanych stron i czyszczeń głowicy.
Jest to jedyny sposób, w jaki drukarka może ocenić, jak pełny jest pojemnik na zużyty tusz. Chociaż ten proces jest niezbędny, często dostarczane przez niego szacunki są niedokładne.
W rezultacie Twoja drukarka Epson L3250 może przestać drukować przedwcześnie, nawet jeśli pojemnik nie jest jeszcze w pełni zapełniony.

SZYBKIE, PROSTE I TANIE ROZWIĄZANIE PROBLEMU Z RESETOWANIEM PODUSZKI ATRAMENTOWEJ W EPSONIE L3250

W istocie Twoja drukarka Epson L3250 nie jest uszkodzona, więc nie wymaga drogiej ani czasochłonnej naprawy. Potrzebuje jedynie szybkiego i łatwego zresetowania poduszki na zużyty tusz. Oprogramowanie Wic Reset Connect jest tutaj, aby pomóc Ci bezpiecznie, łatwo i szybko zresetować licznik Twojej drukarki Epson L3250.  Resetowanie poduszki atramentowej w Twoim Epsonie L3250 za pomocą Wic Reset Connect zapobiega konieczności przerywania drukowania, aż pojemnik będzie wymagał rzeczywistej wymiany.
Gdy w przyszłości pojemnik faktycznie się zapełni to jego wymiana nie będzie miała wpływu na aktualny stan licznika w drukarce. Są to czynności wzajemnie od siebie niezależne.

ZRESETUJ SAMODZIELNIE LICZNIK ZUŻYTEGO TUSZU W EPSONIE L3250

Być może największą zaletą resetowania poduszki na zużyty tusz w Epsonie L3250 jest możliwość wykonania go samodzielnie w kilku prostych krokach. Spójrz poniżej, aby dowiedzieć się, jak łatwo przywrócić swoją drukarkę do stanu działania i cieszyć się bezproblemowym drukowaniem.

Sprawdź Komponenty: Aby przeprowadzić reset poduszki atramentowej w Epsonie L3250, potrzebny będzie komputer z systemem Windows (wersje 7-11) z dostępem do Internetu. Upewnij się także, że nawiązałeś połączenie USB z twoją drukarką Epson L3250 (za pomocą kabla USB). Jest to krok kluczowy, ponieważ oprogramowanie Wic Reset Connect nie działa przez Wi-Fi.

Sprawdź Połączenie: Samo połączenie przez USB nie wystarczy do wykonania resetu. Musisz również upewnić się, że Twoja drukarka Epson L3250 komunikuje się z oprogramowaniem. Aby to zrobić, zacznij od zainstalowania i uruchomienia programu Wic Reset Utility. Na panelu po lewej stronie zobaczysz wyświetloną swoją drukarkę Epson L3250. Wybierz połączenie USB i kliknij przycisk „Read waste counters”. Pojawi się okienko z informacjami o statusie liczników w twojej drukarce Epson L3250. Jeśli wynosi około 100%, możesz skorzystać z oprogramowania Wic Reset Connect, aby pomóc Ci przeprowadzić reset poduszki atramentowej.

Przeprowadzenie Resetu Poduszki na zużyty tusz w Epsonie L3250: Uruchom program Wic Reset Connect jako administrator. Gdy program wykryje tylko 1 drukarką to wyświetli pole „Token” na wpisanie klucza. Wpisz zakupiony klucz  w wyświetlonym polu i naciśnij „Reset”. Po maksymalnie 2 minutach Twoja drukarka Epson L3250 będzie gotowa do wznowienia drukowania. Należy pamiętać, że w trakcie resetu należy unikać wykonywania jakichkolwiek czynności na urządzeniu (klikanie, uruchamianie programów, aplikacji, oprogramowania, przeglądanie Internetu itp.). Po zakończeniu resetu pojawi się powiadomienie. Możesz wtedy zamknąć program, wyłączyć i włączyć drukarkę i po odczekaniu co najmniej 10 sekund włączyć ją ponownie i zacząć drukować!

Wic Reset Connect

32 zł z VAT
  • Drukarki Epson i Canon
  • Działa na Windows 7-11
  • Epson i Canon reset przez przewód USB